Microsoft publicējis pētījumu, kurā piemin arī datus par Linkedin. Dati liecina, ka Linkedin iet tik viss uz augšu. Lieki būs piebilst, piemēram, ka teju katrs otrais Zviedrijas iedzīvotājs it kā esot Linkedin “members”..
Kā redzams šajā pārskatā, LinkedIn ieņēmumi pēdējā ceturksnī pieauga par 10%, nodrošinot stabilu sniegumu visās biznesa vienībās, savukārt LinkedIn sesiju skaits pieauga par 13% ar rekordlielu auditorijas iesaisti.
LinkedIn saka, ka pašlaik tai ir vairāk nekā miljards “biedru” visā pasaulē.

Lai gan ir svarīgi atzīmēt, ka “dalībnieki” un “lietotāji” nav viens un tas pats, un LinkedIn neziņo par aktīvo lietotāju numuriem. Kas ir nedaudz maldinoši, jo varu garantēt, ka LinkedIn nav miljarda aktīvu lietotāju.
Aplēses liecina, ka ap 40% LinkedIn lietotāju ir aktīvi, pamatojoties uz ES lietotāju skaitu, kas ziņots saskaņā ar DSA. Tas liecina, ka LinkedIn, iespējams, šobrīd ir aptuveni 400 miljoni ikmēneša aktīvo lietotāju, kas ir labs skaitlis, taču acīmredzami tas nav kaut kas tāds, ko LinkedIn vēlas reklamēt. Es domāju, miljards izklausās labāk nekā 400 miljoni, vai ne?
Runājot par lietošanas tendencēm, arī LinkedIn ir ziņojis, ka Katru minūti lietotnē tiek kopīgoti 1,5 miljoni satura vienību, un video ir visstraujāk augošais satura veids. LinkedIn ziņo, ka videoklipu augšupielāde ir pieaugusi par 34% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu, un tagad uzņēmums cenšas to izmantot, izmantojot tādas funkcijas kā piemēram – pilnekrāna video plūsma.

Vai tas nozīmē, ka jums vajadzētu LinkedIn kopīgot vairāk videoklipu?
Es domāju, kā jau visas Soc platformas arī LinkedIn vēlas vairāk koncentrēties uz video saturu, tāpēc ir lietderīgi pielāgoties tam, kur vien iespējams. Tas varētu būt vismaz eksperimenta vērts.
Interesanti arī: LinkedIn Šajā fiskālā gadā Premium reģistrēšanās ir palielinājusies par 51%. Kāpēc? Iespējams – pievienojot Premium Linkedin uzņēmuma lapām vairāk funkcionalitātes, kas ļauj vairāk izpausties, ir devis savu pozitīvo efektu.

Premium Company Pages var piekļūt arī AI rakstīšanas palīga funkcijām, kas ir vēl viens elements, ko LinkedIn ir ieviesis, lai ar Microsoft palīdzību varētu iekļauties AI “vilnī”. Nav pārliecības, ka AI ziņojumapmaiņa un ziņu rakstīšanas rīki ir ieguvums, taču šķiet, ka ir zināma interese par AI izmantošanu, lai uzlabotu cilvēku klātbūtni LinkedIn tas dod..
Rezumējot, LinkedIn šķietami klājas labi. Visās statistikās mēs varam lasīt, ka video ir populārs un ka arvien vairāk LinkedIn lietotāju pievēršas video saturam, savukārt mākslīgais intelekts šķietami rada vēl vienu interesi. Vienīgais, kas personīgi mani dara bažīgu, vai Linkedin lielāka apgrozījuma iegūšanas vadīts – nepārvērtis platformu par vēl vienu video karuseļu vietni, attiecīgi arī apsvērtas un prātīgās auditorijas atbirumu. Skatīsimies..